Hakkımızda

KÜLTÜR NEDİR?

Kültür; medeniyettir, sosyal mirastır, öğretim ve eğitim yoluyla elde ettiğimiz bilgi v http://jobitel.com/ e becerilerdir. Kültür; hayatın bütününe hazırlanıştır. https://thepaperwriting.com/ İnsanın başarılarının bütünüdür. Kültür  “insan olmak hüneri” dir. İnsan, felsefe, sanat, şiir, ahlak  kültüre aittir.

KÜLTÜREVİ NEYİ AMAÇLIYOR?

İçinde yaşadığımız çağda kültürümüz küreselleşmenin tehdidi altındadır.local job listings Küreselleşme bize yabancı ve sahte bir kişilik, içi boş bir inanç, kuralları olmayan bir ahlak ve kendisine hizmet ettirecek bir amacı sanki bize aitmiş gibi dayatmaya çalışmaktadır.

Başakşehir Kültürevi; küreselleşmenin ve onun yansımalarının tüm dayatmalarına karşı mahallemiz olan Başakşehir de kültürümüzü koruyup yaşatacağımız bir çatı olmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Kültürümüzü insani değerlerimizi, ahlakımızı, felsefe ve sanatımızı, şiirimizi, https://xjobs.org edebiyatımızı, bilgi ve becerilerimizi geliştirmek, öğrenmek, öğretmek, yaşamak ve yaşatmak; özellikle https://your-writers.net/ yeni nesillere https://xjobs.org/ temiz ve orijinal haliyle aktarmak.

VİZYONUMUZ

Kültürümüzün; ahlak ve geleneklerimizin yaşanması ile aydınlanmış; Güven ve huzur dolu; Kötü alışkanlıkların olmadığı, bunun yerine edebiyat , şiir, felsefe, spor ve sanat çalışmalarının yapıldığı; Çocuklarımızın ve gençlerimizin kişilikli ve özgüvenle yetiştikleri bir Başakşehir vizyonumuzdur.
essaymoment